Zamknij
REKLAMA

Szkolny drużynowy turniej tenisa stołowego

14:09, 18.11.2021 | .
Skomentuj Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Bledzewie
REKLAMA

 

 

W ramach XXIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się eliminacje powiatowe w drużynowym tenisie stołowym.

 

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sierpcu. Turniej zorganizowano w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Jeżewie. Gry toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych. Osobno grały dziewczęta i chłopcy.

Wśród najmłodszych tenisistek stołowych powiatu sierpeckiego najlepsze okazały się Maja Zarębska i Basia Olkowicz ze Szkoły Podstawowej w Jeżewie. Drugie miejsce zajął zespół Amelia Ciulińska i Lena Wiśniewska - również z Jeżewa, a trzecie Paulina Krajnik i Julita Goćkiewicz ze szkoły w Grąbcu.

W kategorii chłopców drużyna z Jeżewa (Kacper Klimek i Szymon Oleksiak) pokonała zespół z Grąbca (Sebastian Sochocki i Kacper Sieklucki).

Zacięta rywalizacja była także wśród starszych zawodników. Gospodarze nie okazali się zbyt gościnni. Wśród dziewcząt zwyciężyły Sandra Ciulińska i Zuzanna Lejman z Jeżewa. Drugie miejsce zajęły Natalia Paciuszkiewicz i Lena Domańska ze SP w Bledzewie, a trzecie Kasia Trzcińska, Julita Feder, Ania Miałkowska ze SP w Gozdowie.

Najlepszą młodzieżową drużyną męską zostali Michał Rajkowski i Mateusz Olkowicz ze SP w Jeżewie. Na drugim miejscu podium stanęli uczniowie SP w Gozdowie Kacper Kraska i Wiktor Olkuski, a na trzecim Hubert Klimek i Miłosz Sobolewski ze SP w Bledzewie.

Dwie pierwsze szkoły z każdej kategorii zakwalifikowały się na zawody międzypowiatowe.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%