Pierwsza liga piłki ręcznej

14:07, 30.10.2021 . Aktualizacja: 14:08, 30.10.2021

Trwają rozgrywki I ligi piłki ręcznej grupy A, w których uczestniczy drużyna MKS Mazur Sierpc.

Rywalem sierpeckiej drużyny w czwartej kolejce był zespół KS Tytani Wejherowo. Mecz odbył się w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Do przerwy Mazur prowadził 15:12. W drugiej połowie podopieczni Marka Listkowskiego zapewnili kibicom sporo emocji. Na trzy minuty przed końcem spotkania prowadzili zaledwie jedną bramką 26:25. Mecz miał jednak szczęśliwe zakończenie dla naszego zespołu. Mazur wygrał 27:25. Po siedem bramek rzucili Jarosław Wiśniewski i Konrad Brzeziński.

W piątej kolejce Mazur zmierzył się z KSPR Kospel Gwardia Koszalin. Rywal okazał się zbyt silny. Sierpczanie przegrali 23:28 (13:15). Najwięcej bramek dla Sierpca rzucili Piotr Chmielewicz – 5, Filip Sawicki i Konrad Brzeziński – po cztery.

Po pięciu kolejkach Mazur zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 6 punktów.