Zamknij
REKLAMA

Małe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Plażowej

22:11, 03.09.2021 | opr. red.
Skomentuj fot. Nasze Zatorze
REKLAMA

 

 

Piasek, słońce i zabawa — to doskonała recepta na spędzenie ostatnich dni wakacji. Przekonali się o tym najmłodsi mieszkańcy subregionu płockiego, którzy wzięli udział w Małych Mistrzostwach w Piłce Ręcznej Plażowej.

 

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Nasze Zatorze w Sierpcu zorganizowało imprezę dla dzieci w wieku 5-10 lat. Małe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Plażowej odbyły się w Parku Sportowo-Rekreacyjnym im. Zbigniewa Mroczkowskiego. Pod okiem trenerów oraz zawodników MKS Mazur Sołdański Sierpc uczestnicy zajęć zapoznali się z zasadami gry i przeszli wspólny trening z podstaw piłki ręcznej plażowej. Jak na mistrzostwa przystało, mali zawodnicy mieli okazję spróbować swoich sił w meczach towarzyskich. Popisy młodych adeptów gromkimi brawami nagradzali kibice.

Dla dzieci od 6 do 10 roku życia, które chcą w przyszłości zostać zawodnikami piłki ręcznej, zorganizowano MiniAkademię Mazur Sierpc. Zajęcia rozpoczną się już 7 września. Zapisy i więcej informacji https://www.facebook.com/photo/?fbid=237883581677617&set=a.125771429555500

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%