Kasztelan uległ Świtowi

14:19, 12.04.2021 A.M Aktualizacja: 09:39, 15.04.2021

Piłkarze IV ligi powrócili na boiska. MKS Kasztelan Sierpc zaprezentował się w bardzo odmłodzonym składzie.

Na czternastu zgłoszonych do udziału w meczu zawodników MKS Kasztelan Sierpc, jedenastu to młodzieżowcy. Trudno się zatem dziwić, że nie dali rady doświadczonym piłkarzom Świtu Staroźreby. Pierwszy ligowy mecz po zimowej przerwie sierpczanie przegrali. W pierwszej części spotkania padły trzy bramki - w 24, 26 i 32 minucie. Do przerwy było 0:3. W drugiej połowie goście zdobyli jeszcze jedną bramkę z rzutu karnego. Kasztelan przegrał 0:4. Nadal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 2 punktów.

Skład drużyny Kasztelana: Krzysztof Sosiński, Rafał Sobczak, Arkadiusz Ambrochowicz, Jakub Grabowski, Bartosz Kołodziejski, Damian Bielecki. Łukasz Pniewski, Radosław Witkowski, Adrian Pawlak, Marcin Błażejewski, Maciej Chyżyński, Klaudiusz Kurek, Arkadiusz Umiński, Bartosz Triebs.