Sparing Kasztelan Skra Drobin

11:52, 20.02.2021 A.M Aktualizacja: 17:43, 20.02.2021

Grający w IV lidze MKS Kasztelan rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem przeciwnikiem sierpeckiej drużyny był zespół grający w lidze okręgowej Skra Drobin. Mecz odbył się na stadionie w Sierpcu.

Podczas spotkania padło aż osiem bramek. Pierwszą, w 14. minucie, zdobył dla Kasztelana Grabowski. W 34. minucie wyrównał Lemanowicz. Ten zawodnik sześć minut później doprowadził do prowadzenia drużyny gości 2:1. Jeszcze przed przerwą Chyżyński pokonał bramkarza Skrwy i było 2:2. W drugiej połowie meczu bramki zdobyli dla Kasztelana Chyżyński (85’), a dla Drobina Mielczarski (71’ i 87’) oraz z rzutu karnego Kowalski (90+1’). Spotkanie zakończyło się przegraną sierpeckiego zespołu 3:5. W zespole Kasztelana na wyróżnienie zasłużyli bramkarz Klaudiusz Kurek i Maciej Chyżyński.