Mikołaj i młodzi piłkarze

09:29, 19.12.2020 A.M Aktualizacja: 09:29, 19.12.2020

Po raz kolejny w grudniu w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu młodzi piłkarze walczyli o laur zwycięstwa w mikołajkowym turnieju.

Zawody zorganizowały zarządy sierpeckich Osiedli nr 3, 4, 7 i SP nr 2. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią młodych piłkarzy nie mogli dopingować kibice. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach wiekowych. Jako pierwsi zmagania w ramach Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej rozpoczęli zawodnicy z klas V-VIII szkół podstawowych. Do rywalizacji stanęło siedem drużyn. Zwycięzcami tegorocznej edycji zawodów zostali Dobre Chłopaki. Drugie miejsce wywalczyli Czerwono-Biali, a trzecie Skrwa. Poza podium znaleźli się Osiedle Jana Pawła II, FC Karły, Team J.D. i FC Banany.

W kategorii klas I-IV szkół podstawowych bezkonkurencyjna była drużyna Bez Nazwy. Drugie miejsce zajął Sportowy Team, trzecie Smerfy 4d, czwarte XD, a piąte Sportowa Trójka. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz słodycze.