Zamknij
REKLAMA

Urzędnicy ze skarbówki na 102

17:46, 19.11.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Tomasz Hoffman i Piotr Liszewski zwyciężyli w mistrzostwach Sierpca i powiatu sierpeckiego 2020 w grze podwójnej w badmintona. Panowie byli też najstarszą parą. Łącznie liczą sobie sto dwa lata.

 

Turniej odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Jego organizatorami byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, UKS Serw oraz Ognisko TKKF „Kubuś” Sierpc. Do udziału w zawodach zgłosiło się dziesięć par, w tym jedna mieszana. Uczestników podzielono na trzy grupy. W pierwszej zagrali: Paweł i Gabriel Dul, Tomasz Hoffman i Piotr Liszewski, Katarzyna i Robert Szczepkowscy. W drugiej rywalizowali Janusz Jezierski i Sebastian Kosiorek, Grzegorz i Dawid Wochowscy, Grzegorz Kuskowski i Radosław Nowakowski. Do trzeciej trafili Michał Krawczyński i Mateusz Kamiński, Dawid Kępiński i Adam Lisicki, Dariusz Kraska i Krzysztof Skrzyński, Maciej i Filip Kędzierscy. W ramach grup grano systemem każdy z każdym do dwóch zwycięskich setów. Najlepsi wywalczyli awans do finału, w którym walka była niezwykle zacięta. Wszystkie pojedynki toczyły się do trzech setów. Mistrzami Sierpca i powiatu sierpeckiego zostali urzędnicy z Urzędu Skarbowego Tomasz Hoffman i Piotr Liszewski.

- Dziękujemy Januszowi Jezierskiemu, który wyszlifował naszą formę na ten turniej. Pogoniliśmy trochę młodych. Najgorszym przeciwnikiem były dla nas nasze własne błędy. Na szczęście nie zrobiliśmy ich dużo – stwierdzili zwycięzcy.

Drugie miejsce zajął Janusz Jezierski i Sebastian Kosiorek, a trzecie Dawid Kępiński i Adam Lisicki.

Dla najlepszych były puchary i nagrody. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MailiMaili

1 0

Brawo Tomasz i Piotr, im starsi tym lepsi! chociaż nadal młodzi. Jako młodsi też zwyciężali i to na ogólnopolskich spartakiadach. Serdeczne gratulacje, jestem z Was dumna. 19:11, 15.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz