Zamknij

Mazur Sierpc KPR Legionowo

22:51, 15.11.2020 A.M Aktualizacja: 20:39, 16.11.2020
Skomentuj

Dziesięcioma bramkami przegrał MKS Mazur Sierpc z drużyną KPR Legionowo w siódmej kolejce rozgrywek I ligi piłki ręcznej. Dla Legionowa było to szóste zwycięstwo z rzędu.

Po krótkiej przerwie na parkiety znów powrócili szczypiorniści. MKS Mazur Sierpc zmierzył się z KPR Legionowo. Początek spotkania był wyrównany. Jeszcze w 26. minucie na tablicy wyników wyświetlał się remis 8:8. Jednak końcówka pierwszej połowy należała do gości, którzy zdobyli trzy bramki z rzędu i wyszli na prowadzenie 11:8. W drugiej części spotkania sierpczanie nie znaleźli recepty na mocną drużynę z Legionowa. Ostatecznie Mazur przegrał 18:28. Najwięcej bramek dla sierpeckiej drużyny zdobyli Filip Koper — 5 oraz Sylwester Lisicki i Hubert Rutkowski — po 4.

MKS Mazur Sierpc zajmuje obecnie siódme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 9 punktów.

21 listopada sierpczanie zmierzą się na wyjeździe z najsłabszą drużyną grupy C - SMS ZPRP Płock .