Zamknij
REKLAMA

Turniej tenisa - gry podwójnie

16:37, 12.10.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

W ramach festynu Zakończenie Lata rozegrano turniej tenisa w grach podwójnych. Plany organizatorów pokrzyżowała trochę pogoda, ale zawody udało się przeprowadzić.

 

Na turniej zaprosili Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Zatorze, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ognisko TKKF „Kubuś” Sierpc. Impreza była dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Zawodników podzielono na dwie grupy wiekowe - do 50 lat oraz 51 lat i powyżej. Grano systemem każdy z każdym.

Pierwsza grupa rozegrała swoje pojedynki na kortach na Osiedlu Zatorze. Zawodnikom mocno dawał się we znaki porywisty wiatr. Zwyciężyła para z Żuromina Marcin Romanowski i Grzegorz Kępiński. Na drugim miejscu podium stanęli Damian Marcinkowski i Sławomir Lewicki ze Skępego, a na trzecim Dawid Mocki i Rafał Kowalski z Sierpca. Czwarte miejsce zajęli również sierpczanie Elżbieta i Kamil Perzyńscy.

Druga grupa grała na kortach SP nr 3 w Sierpcu. Pierwsze miejsce wywalczyła para mikstowa Agata Biniewicz i Grzegorz Zgorzelski z Płocka. Na drugiej pozycji uplasowali się sierpczanie Janusz Jezierski i Dariusz Kraska. Trzecią lokatę zajęli Jakub Grodzicki i Tomasz Hoffman, czwartą Bogdan Wiśniewski i Adam Słoma. Obie pary reprezentowały TKKF „Kubuś” Sierpc. Na piątym miejscu byli Jerzy Pesta i Piotr Liszewski. Dla zawodników były pamiątkowe puchary, medale i nagrody, które wręczali radny Rady Miejskiej Piotr Rzeszotarski i przedstawiciel MOSiR Radosław Nowakowski.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA