Zamknij

Piłkarskich rozgrywek ciąg dalszy

22:40, 02.10.2020 A.M Aktualizacja: 22:42, 02.10.2020
Skomentuj

Trwa piłkarski sezon 2020/21. Zespoły z powiatu sierpeckiego walczą w czterech ligach. Kibice ciągle czekają na zwycięstwo Kasztelana i Pogoni. Cieszą się z sukcesów Sparty i mają nadzieję na jeszcze lepszą grę Orła, Skrwy i Jedności.

IV liga

W dziewiątej kolejce sierpczanie na własnym boisku podejmowali Hutnika Warszawa. Do przerwy było 0:0. W drugiej połowie padła jedna bramka. Zdobył ją zawodnik sierpeckiej drużyny, lecz... niestety wpadła do bramki Kasztelana. Hutnik zwyciężył 1:0.

Liga okręgowa

W siódmej rundzie doszło do spotkania derbowego w Goleszynie pomiędzy Orłem a Skrwą. Gospodarze okazali się lepsi wygrywając 4:1 (2:0). Hat trickiem popisał się Mateusz Biegański, a czwartą bramkę dla Orła zdobył Grzegorz Krzewicki. Honorowego gola dla Łukomia zdobył Mariusz Beksa.

Pogoń Słupia znów przegrała. Na własnym boisku uległa Mazurowi Gostynin 1:6 (1:3). Bramkę dla Słupi zdobył Bartosz Różański. Niestety aż dwa samobójcze gole strzelili zawodnicy Pogoni.

Klasa A

Sparta zwyciężyła w meczu z Wisłą Nowy Duninów 4:2 (2:1). Gole dla Mochowa zdobyli: Bartosz Szczepański, Jakub Turowski, Jakub Zawadzki i Patryk Szczypecki. Sparta zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, mając zdobytych 16 pkt.

Klasa B

W szóstej kolejce klasy B Jedność uległa Huraganowi Bodzanów 1:7 (0:3). Honorową bramkę dla Jedności zdobył Mateusz Więckowski. GKS Jedność jest na czwartym miejscu w ligowej tabeli z 5 pkt.

Zjednoczeni Bulkowo- Lwówianka Lwówek 5:0

Huragan Bodzanów – GKS Jedność 7:1