Zamknij
REKLAMA

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Jeżewie

18:44, 17.09.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

 

 

UKS „Olimpijczyk” Jeżewo zaprosił wszystkich fanów celuloidowej piłeczki na wspólne świętowanie. W hali sportowej im. Andrzeja Grubby powitał dyrektor szkoły podstawowej Andrzej Nadrowski. Przybyli m.in. wieloletni trener kadry narodowej kobiet oraz zawodnik kadry Polski Michał Dziubański, prezes mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Marek Zalewski, wójt gminy Zawidz Dariusz Franczak, członek Zarządu Powiatu Sierpeckiego Kamil Różański oraz sympatycy tenisa stołowego. Przygotowano wiele atrakcji. Zuzanna Lejman i Sandra Ciulińska przeprowadziły wywiad z gościem honorowym, który opowiadał o swojej pasji, o tym, że warto uprawiać sport.

Święto było okazją do wręczenia odznaki Polskiego Związku Tenisa Stołowego dla prezes UKS „Olimpijczyk” Jeżewo Danuty Tyburskiej.

Taki dzień nie mógł się obyć bez gry. Przeprowadzono turniej tenisa stołowego. Że potrafią grać przypomnieli sobie panowie w garniturach i z zapałem odbijali piłeczkę na zielonych stołach. Najmłodsi rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych. Nie było wcale łatwo pokonać slalom, niosąc piłeczkę na paletce. Chętni mieli też okazję zmierzyć się z Michałem Dziubańskim i posłuchać udzielanych przez niego porad.

Dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe medale i gadżety, a dla najlepszych były też puchary.

M.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA