Zamknij
REKLAMA

Maksym Rzemiński i sierpeccy badmintoniści

13:52, 10.09.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Maksym Rzemiński to znany polski pianista. Właśnie przygotowuje się do koncertu premierowego promującego płytę Phoenix 2020, który odbędzie się w hotelu Skansen Conference & Spa. W związku z tym często bywa w Sierpcu. Podczas jednego ze spotkań okazało się, że muzyk gra też w badmintona.

 

Prezes Ogniska TKKF „Kubuś” Jakub Grodzicki zaproponował sparingowy trening z sierpeckimi badmintonistami. Mistrza fortepianu nie trzeba było długo namawiać. Rakietkę udało się pożyczyć, koszulka też się znalazła, a i chętnych do spróbowania gry z Maksem Rzemińskim nie zabrakło. Tomasz Hoffman, Janusz Jezierski, Dariusz Kraska i Mateusz Hoffman rozegrali treningowe spotkania z pianistą w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3. Mecz Sierpc contra Maks Rzemiński zakończył się remisem 2:2.

- Dostałem kolejną lekcję pokory. Tych dwóch przegranych meczów, nawet mając własną rakietkę i grając w butach, nie dałbym rady wygrać, ale bardzo chętnie przyjadę na kolejną lekcję badmintona – stwierdził muzyk.

W podziękowaniu za trening Maks Rzemiński otrzymał statuetkę i gadżety od Ogniska TKKF „Kubuś”. Znalazł też chwilę czasu na rozmowę i pamiątkowe zdjęcie z osobami ćwiczącymi w Ośrodku Terapii Ruchowej, działającym od 15 lat przy Ognisku.

 

Przypominamy o konkursie na naszym Facebooku https://www.facebook.com/ekstrasierpc/posts/1268303670172477

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz