Zamknij
REKLAMA

Poznaliśmy półfinalistów Grand Prix Tenisa

15:33, 17.07.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Kolejne rozgrywki Grand Prix Sierpca i Powiatu Sierpeckiego w Tenisa Ziemnego w kategorii do 55 lat wyłoniły czterech półfinalistów.

 

Od początku czerwca tenisiści rywalizują w rozgrywkach ligowych na kortach Osiedla Zatorze i Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Organizatorami zawodów są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF „Kubuś” i UKS „Serw” Sierpc. Tenisiści grający w kategorii do 55 lat zostali podzieleni na dwie grupy. W przedostatniej kolejce spotkań w grupie A Elżbieta Perzyńska pokonała Szymona Prackiego 7:1 oraz Grzegorza Kuskowskiego 7:3, zaś Krzysztof Skrzyński uległ Grzegorzowi Kuskowskiemu 4:7. W grupie B Arkadiusz Świeczkowski wygrał z Mariuszem Kopycińskim 7:3, a Marek Listkowski z Damianem Mielczarkiem 7:2.

W ostatnim meczu eliminacyjnym grupy A Tomasz Hoffman pokonał Krzysztofa Skrzyńskiego 7:3, a w grupie B Dariusz Kraska zwyciężył przez walkower 7:0 z Damianem Mielczarkiem. Do rozegrania w tej fazie gry pozostało jeszcze spotkanie między Markiem Listkowskim a Mariuszem Kopycińskim. Nie ma ono jednak już żadnego znaczenia, jeśli chodzi o dalsze rozgrywki.

W półfinałowych grach spotkają się Tomasz Hoffman z Dariuszem Kraską i Arkadiusz Świeczkowski  z Elżbietą Perzyńską.

W kategorii powyżej 55 lat Janusz Jezierski pokonał Jerzego Pestę 7:0.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz