Zamknij
REKLAMA

Mecz gwiazd OPP

15:04, 27.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 


 

Podsumowaniem prowadzonych w tym roku zajęć sportowych w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu był mecz gwiazd, w którym zagrały dzieci i ich rodzice.


 

Mecz początkowo miał odbyć się na boisku Orlika. Niepewna pogoda sprawiła, że organizatorzy zdecydowali się na przeniesienie rozgrywek do hali Zespołu Szkół nr 1. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Sierpecki. Na parkiecie zaprezentowali się podopieczni Mariusza Żmijewskiego oraz ich opiekunowie. Pokaz umiejętności nabytych przez młodych piłkarzy robił wrażenie. Można było też spróbować strzelić karnego staroście Mariuszowi Turalskiemu. Po sportowych emocjach przyszedł czas na wręczenie medali i dyplomów.

Impreza była doskonałą okazją do podjęcia wyzwania rzuconego przez Szkołę Podstawową w Bledzewie w ramach #gaszynchellangeZosia. Wyzwany musi zrobić dziesięć pompek lub przysiadów, udokumentować wykonanie zadania, nominować kolejne osoby i wpłacić pieniądze na konto chorej na SMA pięciomiesięcznej Zosi. Robienie pompek i przysiadów wyszło wychowankom, rodzicom i nauczycielom OPP na szóstkę.

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz