Zamknij
REKLAMA

Grand Prix Sierpca i Powiatu Sierpeckiego w Tenisa Ziemnego

11:35, 27.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

Tenisiści toczą zacięte pojedynki na kortach w ramach Grand Prix Sierpca i Powiatu Sierpeckiego. Nawet deszcz nie okazał się powodem, by odwołać kolejne pojedynki.

 

Na półmetku znajduje się już rywalizacja wśród weteranów. W jedynym meczu rozegranym na korcie Szkoły Podstawowej nr 3 Bogdan Wiśniewski pokonał Jakuba Grodzickiego 7:3.

Na końcowe rozstrzygnięcia w kategorii do 55 lat przyjdzie trochę poczekać. Toczą się jeszcze pojedynki eliminacyjne, które są rozgrywane na kortach Osiedla Zatorze. W grupie A Tomasz Hoffman wygrał 7:0 z Szymonem Prackim, a Elżbieta Perzyńska uległa 1:7 Krzysztofowi Skrzyńskiemu. W grupie B Dariusz Kraska okazał się lepszy od Mariusza Kopycińskiego 7:2, a Arkadiusz Świeczkowski zwyciężył w pojedynku z Damianem Mielczarkiem 7:1.

W czwartej kolejce Grzegorz Kuskowski pokonał Szymona Prackiego 7:2, a  Arkadiusz Świeczkowski okazał się lepszy od Marka Listkowskiego, zwyciężając 7:1

https://ekstrasierpc.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/1119_grand-prix-w-tenisie-ziemnym-iv.html

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz