Zamknij
REKLAMA

Trening zawodników piłki ręcznej plażowej z mistrzem KSW

11:28, 26.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

Pogoda mocno pokrzyżowała plany organizatorów pierwszego w historii Sierpca treningu członków drużyny piłki ręcznej plażowej poprowadzonego przez zawodnika sztuk walki MMA, mistrza KSW wagi lekkiej Normana Parke’a.

 

Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Paweł Sołdański, wielki pasjonat MMA, a także sponsor kilku zawodników, m.in. Normana Parke’a.

- Pomysł narodził się przypadkiem. Norman przyjechał do mnie w odwiedziny. A że jestem także jednym ze sponsorów sierpeckiej piłki ręcznej, to stwierdziliśmy wspólnie z trenerami, że można spróbować czegoś nowego. Norman zgodził się poprowadzić trening motoryczny dla naszych mistrzów Polski 2019 w kat. junior młodszy w piłce ręcznej plażowej – opowiadał Paweł Sołdański.

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Sierpecki. Trening, zakończony pokazowym meczem, miał odbyć się na boisku na Osiedlu Zatorze. Niestety, ulewny deszcz spowodował, że trzeba było zmienić plany. Zawodnicy przenieśli się do hali Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu. Mecz piłki ręcznej plażowej odbyć się nie mógł, bo o piasku w sali jeszcze nie pomyślano, ale trening udało się przeprowadzić. Poprowadził go Norman Parke wspólnie z Krystianem Wilczakiem, prezesem stowarzyszenia Sierpecka Gala Sportów Walki, zawodnikiem Fame MMA. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki. Trening z trybun obserwowali m.in. wicestarosta sierpecki Jarosław Ocicki, przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Malanowski oraz trenerzy Waldemar Frydrychowicz, Hubert Wolski i kierownik drużyny Jarosław Nowakowski.

 

Norman Parke to północnoirlandzki zawodnik MMA wagi lekkiej. Były mistrz brytyjskiej organizacji Cage Contender w wadze lekkiej. Aktualnie zawodnik polskiej organizacji KSW, tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz