Zamknij
REKLAMA

Druga kolejka Grand Prix Tenisa

18:26, 16.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 


 

Czasu na spotkania tenisowe nie da się dokładnie zaplanować. Jedne mecze ciągną się bardzo długo, inne są krótkie. Wszystko zależy, kto z kim gra na korcie. Druga kolejka Grand Prix Sierpca i Powiatu Sierpeckiego w Tenisie Ziemnym potwierdziła tę regułę.


 

Jako pierwsi na kort wyszli seniorzy, którzy swoje pojedynki rozegrali na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Jakub Grodzicki pokonał Jerzego Pestę 7:4. Janusz Jezierski zwyciężył w pojedynku z Adamem Słomą 7:4, a Bogdan Wiśniewski wygrał z Jerzym Pestą 7:1.

Mecze w kategorii do 55 lat odbywały się na kortach na Osiedlu Zatorze. W grupie A Krzysztof Skrzyński stoczył emocjonujący pojedynek z Szymonem Prackim. O wyniku meczu rozstrzygnął tie-break. 7:6 (t. 10:9) wygrał Krzysztof Skrzyński. Tomasz Hoffman zmierzył się z Grzegorzem Kuskowskim. Gra była bardzo wyrównana. Lepszy okazał się Tomek, który pokonał rywala 7:5.

W grupie B mecz pomiędzy Mariuszem Kopycińskim a Damianem Mielczarkiem zakończył się wynikiem 7:0 dla Mariusza. Zaś Arkadiusz Świeczkowski zwyciężył w pojedynku z Dariuszem Kraską 7:6 (t. 10:4).

W sobotę, 20 czerwca, odbędą się kolejne pojedynki.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz