Zamknij
REKLAMA

Druga kolejka Grand Prix Tenisa

18:26, 16.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 


 

Czasu na spotkania tenisowe nie da się dokładnie zaplanować. Jedne mecze ciągną się bardzo długo, inne są krótkie. Wszystko zależy, kto z kim gra na korcie. Druga kolejka Grand Prix Sierpca i Powiatu Sierpeckiego w Tenisie Ziemnym potwierdziła tę regułę.


 

Jako pierwsi na kort wyszli seniorzy, którzy swoje pojedynki rozegrali na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Jakub Grodzicki pokonał Jerzego Pestę 7:4. Janusz Jezierski zwyciężył w pojedynku z Adamem Słomą 7:4, a Bogdan Wiśniewski wygrał z Jerzym Pestą 7:1.

Mecze w kategorii do 55 lat odbywały się na kortach na Osiedlu Zatorze. W grupie A Krzysztof Skrzyński stoczył emocjonujący pojedynek z Szymonem Prackim. O wyniku meczu rozstrzygnął tie-break. 7:6 (t. 10:9) wygrał Krzysztof Skrzyński. Tomasz Hoffman zmierzył się z Grzegorzem Kuskowskim. Gra była bardzo wyrównana. Lepszy okazał się Tomek, który pokonał rywala 7:5.

W grupie B mecz pomiędzy Mariuszem Kopycińskim a Damianem Mielczarkiem zakończył się wynikiem 7:0 dla Mariusza. Zaś Arkadiusz Świeczkowski zwyciężył w pojedynku z Dariuszem Kraską 7:6 (t. 10:4).

W sobotę, 20 czerwca, odbędą się kolejne pojedynki.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz