Kasztelan kontra Wisła II Płock

01:38, 13.03.2020 A.M Aktualizacja: 10:20, 18.03.2020

Na ligowe zmagania piłkarzy nożnych w lidze okręgowej przyjdzie kibicom poczekać. Mazowiecki Zarząd Piłki Nożnej zawiesił rozpoczęcie rundy wiosennej do 30 marca 2020 r. Zanim doszło do tej decyzji, MKS Kasztelan Sierpc rozegrał sparing z Wisłą II Płock.

Mecz odbył się na stadionie miejskim w Sierpcu. Wisła II Płock jest drużyną grającą w IV lidze. Do przerwy zdecydowaną przewagę posiadali goście. Patryk Szczepański dwukrotnie pokonał bramkarza Kasztelana w 13. i 25. minucie spotkania. Po pierwszej połowie Wisła II prowadziła 2:0. W drugiej odsłonie gra wyrównała się. Jednak nadal skuteczniejsi byli płocczanie. W 75. minucie Kamil Cistowski, a w 82. Kamil Dąbrowski strzelili kolejne gole dla Wisły. Na dwie minuty przed końcem Dawid Klepczyński wymanewrował w polu karnym obrońców z Płocka i zagrał do nieobstawionego Kamila Nowickiego. Ten dopełnił formalności, zdobywając honorową bramkę dla Kasztelana. Sparing zakończył się wynikiem 4:1 dla Wisły II Płock.