Zamknij
REKLAMA

Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

07:16, 06.03.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

W Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Radotkach koło Płocka odbył się bieg Tropem Wilczym. W zawodach wzięli udział także sierpczanie.


 

W tym roku imprezę zorganizowano po raz ósmy. Zawodnicy mieli do wyboru biegi na dystansach 10 lub 5 km oraz marsz nordic walking na trasie 5 km. Wśród startujących byli także reprezentanci Sierpca. W najdłuższym biegu bardzo dobrze spisała się Aneta Turalska, reprezentująca klub Biegaj z Dymkiem. Z czasem 46 minut i 47 sekund zajęła dwudzieste miejsce w kategorii generalnej. Zaś wśród kobiet była druga. Bieg na dziesięć kilometrów ukończył Stanisław Piórkowski (TKKF „Kubuś” Sierpc), który zajął 21 miejsce w kategorii M3 (50 lat i powyżej). Jego czas to 1:02,27. Do mety dobiegł także Marcin Sujkowski (Sierpc) z czasem 1:09,57, zajął 48 miejsce w kategorii 35-49 lat.

W marszu nordic walking wzięła udział dwójka reprezentantów Ogniska TKKF „Kubuś” Sierpc. Andrzej Będzikowski wywalczył trzecie miejsce wśród mężczyzn z czasem 35,44, a Renata Będzikowska była szóstą kobietą na mecie. Jej czas to 45,38.


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone