Zamknij
REKLAMA

Sierpczanie w Crossie Wapionka

22:42, 18.02.2020 | A.M. fot. S.P.
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Po raz trzeci odbył się Cross Wapionka w Górznie. Biegacze i nordicowcy pokonywali naturalną trasę, wiodącą przez Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

 

Na starcie biegu stanęło sto sześćdziesiąt osób. Do pokonania było dziesięć kilometrów (dwie pętle). Cross Wapionka należy do zawodów, gdzie trasa przebiega wyłącznie po naturalnych drogach (szuter, piach, leśne ścieżki). Nie zabrakło też podbiegów. W tym roku wśród biegaczy była dwójka sierpczan. Aneta Turalska, reprezentująca barwy klubu Biegaj z Dymkiem, po raz kolejny pokazała się z bardzo dobrej strony. Była drugą kobietą w klasyfikacji generalnej i pierwsza w kategorii 20-29 lat. Jej czas to 51 minut i 28 sekund. Sierpczanin Marcin Nowakowski zajął dwudzieste szóste miejsce wśród mężczyzn i siedemnaste miejsce w kat. 20-29 lat z czasem 51,28.

W marszu nordic walking na dystansie 5 km wzięła udział dwójka reprezentantów Ogniska TKKF „Kubuś” Sierpc. Bogumiła Piórkowska z czasem 48,53 była drugą kobietą na mecie, a jej mąż Stanisław zajął miejsce dziesiąte wśród mężczyzn (48,55).

(A.M. fot. S.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone