Zamknij
REKLAMA

Piłkarski turniej drużyn LZS

00:01, 06.02.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Już po raz dwudziesty szósty odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej. W tym roku zespoły walczyły o puchar Starosty Sierpeckiego.


Zawody odbyły się w hali LO im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. Głównym organizatorem imprezy była Rada Powiatowa Zrzeszenia LZS w Sierpcu. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn: LKS Skrwa Łukomie, LKS Pogoń Słupia, LKS Orzeł Goleszyn, LKS Sparta Mochowo, Jedność Rempin i LKS Orkan Lelice. Grano systemem każdy z każdym. Najlepiej spisała się Sparta Mochowo, która wygrała pięć meczów i tylko jeden zremisowała. Dało jej to trzynaście punktów i zwycięstwo w turnieju. Drugie miejsce zajął Orzeł Goleszyn z dorobkiem dziesięciu punktów, a trzecie Skrwa Łukomie – osiem punktów. Dla drużyn były pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczali starosta Mariusz Turalski i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sebastian Szczypecki.

Uhonorowano także najlepszych zawodników. Statuetki otrzymali: Arkadiusz Szczepański (Lelice), Damian Świtalski (Rempin), Kamil Sowiński (Łukomie), Bartosz Włodarski (Mochowo), Adrian Sawicki (Słupia), Piotr Borkowski (Goleszyn).

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone