Noworoczny mecz Kasztelana

22:03, 04.01.2020 opr. red, fot. MKS Kasztelan Sierpc Aktualizacja: 12:04, 05.01.2020

Po raz dwudziesty ósmy piłkarze MKS Kasztelan spotkali się 1 stycznia, by rozegrać noworoczny mecz. Weterani znów zmierzyli się z drużyną młodszych kolegów.

Przed rozpoczęciem meczu życzenia noworoczne złożył prezes MKS Kasztelan Hubert Góralski. Spotkanie rozpoczęło się w południe. Zmagania piłkarzy obserwowali przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Malanowski, radny Jerzy Stachurski, członkowie zarządu klubu na czele z Adamem Lipińskim oraz licznie przybyli kibice.

Grano 2x25 minut. Ostro rozpoczęła drużyna Oldboy. W 9. minucie pierwszego gola w tym roku zdobył Mirosław Grodzicki. Do wyrównania w 14. minucie doprowadził Dul. W pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki, zdobyte przez Nowakowskiego i Śmigrodzkiego. Do przerwy Kasztelan prowadził z zespołem Oldboy 3:1. Na początku drugiej części spotkania rzutu karnego dla weteranów nie wykorzystał Joniak. Wynik meczu na 4:1 dla Kasztelana ustalił w 38. minucie Łukasz Pniewski. Po zakończeniu spotkania sędzia zarządził rzuty karne. Strzelali wszyscy zawodnicy obu drużyn. Był remis 6:6.

Na zakończenie dokonano krótkiego podsumowania roku i wzniesiono lampką szampana toast za pomyślność w 2020 r.

Składy drużyn

Kasztelan: Ambrochowicz, Witkowski, Zieliński R., Lemanowicz, Dul, Kamiński, Nowakowski, Pniewski Ł., Śmigrodzki, Balcerowski, Pniewski L, Blongiewicz. Trener – K. Pniewski

Olboy: Kordulasiński, Szulc, Zieliński D, Starzyński, Grodzicki, Olszewski, Kraska, Joniak, Szczepański, Brodziński, Lorek, Stręciwilk. Trener – Z. Jakóbowski