Kasztelan na czele ligowej tabeli

17:09, 27.10.2019 A.M Aktualizacja: 17:14, 27.10.2019
Skomentuj

Następne dwie kolejki zmagań piłkarzy w ramach ligi okręgowej za nami. Kibice Kasztelana i Orła mają powody do radości, fani Skry i Pogoni martwią się.

W dziewiątej kolejce doszło do derbów powiatu. Skrwa Łukomie podejmowała na własnym boisku Kasztelana Sierpc. Już w 13. minucie sierpczanie wyszli na prowadzenie po strzale Kamila Nowickiego. Wynik 1:0 dla Kasztelana utrzymał się do przerwy. O ile w pierwszej połowie mecz był wyrównany, to w drugiej goście mieli już zdecydowaną przewagę. Bramki dla sierpeckiej drużyny strzelali: Bartłomiej Błachnio (dwie), Kamil Nowicki, Jakub Kustra. Skrwa przegrała z Kasztelanem 0:5.

W meczu Orła Goleszyn z Mazurem Gostynin padło aż osiem bramek. W Goleszynie miejscowi byli nie do pokonania. Orzeł zwyciężył 5:3, chociaż po pierwszej połowie przegrywał 1:3. Gole dla drużyny z Goleszyna zdobyli Grzegorz Krzewicki, Mateusz Biegański, Damian Domeradzki, Łukasz Suliński, jedna bramka była samobójcza.

Pogoń Słupia w wyjazdowym meczu zremisowała 1:1 z Amatorem Maszewo.

W dziesiątej kolejce Kasztelan wygrał 5:2 z Unią Iłów. Jest liderem ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów.

Orzeł Goleszyn zremisował ze Stoczniowcem Płock 1:1 (1:1). Bramkę dla Orła zdobył Dawid Ziemczyk. Drużyna z Goleszyna zajmuje trzecie miejsce, mając na koncie 20 punktów.

Porażkę z Deltą Słupno odnotowała Pogoń Słupia (2:4). Pogoń jest na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 5 punktów.

Nie najlepiej także poszło Skrwie Łukomie, która przegrała ze Skrą Drobin 2:7. Zespół z Łukomia ma 7 punktów i jest na dwunastym miejscu.