Zamknij
REKLAMA

Turniej o Puchar Wójta Gminy Sierpc

08:45, 19.10.2019 | UG Sierpc
Skomentuj
REKLAMA

 


 

W hali sportowej w Borkowie Kościelnym odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sierpc.

W zawodach uczestniczyło sześć drużyn: Orzeł Goleszyn, SP Bledzewo, SP Sudragi, SP Borkowo klasa V, SP Borkowo klasa VI A i Borkowo Wielkie. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znaleźli się: SP Borkowo klasa V, SP Sudragi, SP Borkowo klasa VI A, a w drugiej: Borkowo Wielkie, SP Bledzewo, Orzeł Goleszyn. W ramach grup grano system każdy z każdym. Rywalizacja była bardzo zacięta. O piąte miejsce zagrały drużyny, które zajęły trzecie miejsce w swoich grupach. Aż 4:0 Borkowo Wielkie pokonał SP Borkowo VI A i tym samym zajęło piąte miejsce. W pierwszym półfinale SP Sudragi przegrały z SP Bledzewo (0:1), natomiast w drugim Orzeł Goleszyn wygrał z SP Borkowo klasa V (10:0). Spotkania, które zadecydowały o ostatecznym podziale miejsce na podium, były bardzo emocjonujące. W meczu o trzecie miejsce SP Sudragi wygrały z SP Borkowo klasa V (4:2). Zwycięzcą turnieju został Orzeł Goleszyn, który w finale pokonał SP Bledzewo 8:0.Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast zdobywcy trzech pierwszych miejsc puchary i medale. Ponadto z każdej drużyny organizatorzy wybrali najlepszego zawodnika. Pamiątkowe statuetki otrzymali: Antoni Wasiński – Orzeł Goleszyn, Miłosz Sobolewski – SP Bledzewo, Paweł Rybkiewicz – SP Sudragi, Robert Bukowski – SP Borkowo klasa V, Jakub Wasiński – Borkowo Wielkie, Jakub Piórkowski – SP Borkowo klasa VIA.

Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy w Sierpcu, Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym, LUKS w Borkowie Kościelnym.

(UG Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz