Zamknij
REKLAMA

Sierpczanie na podium w Runmageddonie Gdynia

12:25, 10.06.2019 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

Robert Bandosz i Dorota Gadzińska uczestniczyli w Runmageddonie Gdynia. Oboje powrócili do Sierpca z medalami.

 

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce.

- Staw czoła piekielnemu wyzwaniu w jednej z najbardziej kozackich lokalizacji! W Trójmieście będzie czekać Was mordercza przeprawa. Morska bryza, krew, pot i piasek w gaciach w pakiecie – tak zachęcali zawodników organizatorzy z Gdyni.

Startujący w tych popularnych zawodach mają do wyboru formuły, które różnią się liczbą i rodzajem przeszkód, dystansem do pokonania, a nawet porą dnia.

Robert Bandosz wybrał formułę Rekruta na dystansie 6 km. Do pokonania było około 30 przeszkód. Trasa wiodła przez morze, plażę, lasy i parki. Sierpczanin uzyskał czas 45 minut. Zajął drugie miejsce.

Jego podopieczna Dorota Gadzińska wygrała serię Elite Kobiet, zostawiając za plecami znane i utytułowane rywalki. Jej czas to 1:03,20.

Fot. nadesłane przez Roberta Bandosza

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

GratulacjeGratulacje

0 0

Fajnie, że są ludzie, którym się chce 20:01, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

martawismartawis

0 0

Świetnie!! Gratulacje!!???????????? 22:09, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz