Piłkarskie rozgrywki ligowe

08:38, 10.06.2019 A.M Aktualizacja: 21:50, 11.06.2019

Do końca zbliżają się rozgrywki w IV lidze i w lidze okręgowej.

Kasztelan znów gra na własnym boisku

25 maja MKS Kasztelan rozegrał pierwszy mecz na wyremontowanym stadionie w Sierpcu. W dwudziestej szóstej kolejce spotkał się z Wkrą Żuromin. Przed pierwszym gwizdkiem piłki drużynie przekazali poseł Waldemar Olejniczak, starosta Mariusz Turalski i wicestarosta Jarosław Ocicki. Mecz nie zaczął się po myśli kibiców i piłkarzy Kasztelana. Pierwszą ligową bramkę na nowej sierpeckiej murawie zdobył w czwartej minucie spotkania Szymon Masiak z Wkry. Sierpczanom udało się wyrównać w 27. minucie, po strzale Bartosza Wiśniewskiego. Remis 1:1 utrzymał się już do końca gry. Duża w tym zasługa bramkarza Kasztelana Piotra Zielińskiego, który w 66. minucie obronił rzut karny.
W kolejnym meczu Kasztelan wygrał 2:0 z Drukarzem Warszawa. Bramki zdobyli Daniel Mitura i Michał Dzięgielewski.

W przedostatniej kolejce sierpczanie zmierzyli się w wyjazdowym meczu z Mławianką Mława. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. (1:1). Obie bramki zdobył Damian Kotkiewicz

Tabela IV ligi 2018/2019, grupa: mazowiecka (północ)

Z boisk okręgówki

Orzeł Goleszyn zanotował trzy kolejne zwycięstwa. Najpierw wygrał w wyjazdowym meczu z Deltą Słupno 0:3, później pokonał Stegnę Wyszogród 1:0, a w przedostatniej kolejce rozgrywek wygrał ze Startem Proboszczewice 3:2.

Pogoń Słupia w 23. kolejce przegrała na wyjeździe ze Świtem Staroźreby 1:2. W kolejnym spotkaniu pokonała Unię Czermno 3:2. Piłkarze Pogoni nie dali rady Delcie Słupno. W wyjazdowym meczu ulegli 0:3.

Skrwa Łukomie najpierw uległa Amatorowi Maszewo 3:5, a później Zrywowi Bielsk 3:4. Na szczęście wygrana 5:2 ze Stoczniowcem Płock pozwala jeszcze kibicom drużyny z Łukomia zachować nadzieję na pozostanie zespołu w lidze okręgowej. O wszystkim zadecyduje ostatnia kolejka spotkań.

Tabela ligi okręgowej 2018/2019, grupa: Płock