Zamknij
REKLAMA

MKS Mazur Sierpc z Mistrzostw Polski wraca ze złotem!

20:18, 09.06.2019 | informacja i fot. FB Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpc
Skomentuj
REKLAMA

O sukcesie MKS Mazur Sierpc poinformował na swojej stronie na facebooku burmistrz Jarosław Perzyński:

Sierpecka piłka ręczna plażowa ma się doskonale i pokazali to dziś zawodnicy MKS Mazur Sierpc podczas Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej, którzy ze Szczecina wracają ze złotem.  Junior Młodszy zwyciężył w walce z Kusy Szczecin! Jestem ogromnie dumny, że drużyna z herbem miasta na piersi stanęła na najwyższym stopniu podium. Wielkie brawa należą się także Młodzikom sierpeckiej drużyny, którzy zajęli czwarte miejsce. To bardzo dobry wynik i pokazuje, że piłka ręczna plażowa w Sierpcu ma ogromny potencjał. Dziękuję trenerom Waldemarowi Frydrychowiczowi, Hubertowi Wolskiemu oraz kierownikom drużyn Jakubowi Mroczkowskiemu i Jarosławowi Nowakowskiemu.
GRATULUJĘ! Dobra robota.
W imieniu swoim oraz drużyny dziękuje sponsorom, którzy razem z Miastem wsparli wyjazd chłopaków na Mistrzostwa. Dziękuję za wsparcie: Starostwu Powiatowemu w Sierpcu, Lipiński Transport, Solbet, Asmar, Lidmar, Lewiatan, Robert Rochoń, Mariusz Pacholec.

(informacja i fot. FB Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

martawis martawis

0 0

Petarda! Tak trzymać! ???????????? 22:11, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz