Zamknij
REKLAMA

Patrycja Cackowska czwartą biegaczką w Polsce

15:28, 28.05.2019 | SP Gójsk
Skomentuj
REKLAMA

 

Patrycja Cackowska jest uczennicą szóstej klasy Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku. Od wielu lat osiąga sukcesy sportowe, zwłaszcza w biegach przełajowych.

 

 

Rok szkolny 2018/2019 jest dla Patrycji wyjątkowo udany. Zaczęło się od świetnego występu Patrycji w Memoriale Lekkoatletycznym im. T. Wiśniewskiego w Goleszynie - wygrała tam bieg na 600 metrów oraz zdobyła 3. miejsce w biegu na 60 metrów. Kolejnymi sukcesami były zwycięstwa w Jesiennych Biegach Przełajowych w Studzieńcu oraz w XVII Biegu Sierpienicy w Sierpcu. Następnie zwyciężyła w Powiatowych i Międzypowiatowych Biegach Przełajowych. Te zwycięstwa dały jej awans do finału Mistrzostw Województwa, które odbyły się w miejscowości Kamion, w powiecie sochaczewskim. Patrycja po wspaniałym biegu zajęła trzecie  miejsce i zdobyła brązowy medal.

Zwieńczeniem wspaniałego roku był udział w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych, które podobnie jak Mistrzostwa Województwa odbyły się w Kamionie. W rywalizacji najlepszych zawodniczek w Polsce z rocznika 2006 Patrycja zajęła czwarte miejsce.

 

 

 

(SP Gójsk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz