Zamknij
REKLAMA

Memoriałowe zmagania brydżystów

09:00, 25.04.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

Po raz dwudziesty pierwszy odbył się Memoriał Włodzimierza Szelenbauma w Brydżu Sportowym Par. Tym razem brydżyści spotkali się w Zajeździe Kasztelan w Białasach.

 

Organizatorem zawodów było Ognisko TKKF „Kubuś” Sierpc. Patronat honorowy objął Starosta Sierpecki. Patronem medialnym był Ekstra Sierpc. Impreza została dofinansowana ze środków Gminy Miasta Sierpc. Dodatkowe nagrody dla uczestników ufundowała Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu. Przybyłych zawodników przywitał prezes Ogniska Jakub Grodzicki.Chwilą ciszy uczczono pamięć Włodzimierza Szelenbauma. Delegacja złożyła kwiaty i zapaliła znicze na jego grobie.

Zagrano dziesięć rund barometrem. Sędzią głównym był Kazimierz Falkowski. Zwycięzcami zmagań zostali Danuta Krupnik i Ireneusz Jagielski (Singelton Płock). Uzyskali wynik 63,15%. Drugie miejsce zajęli Leszek Dzieńkowski (Mazowsze Płock) i Tadeusz Gawroński (Piast I Feliksów) – 60,00%, W ubiegłym roku ta para również była druga. Trzecie miejsce wywalczyli Michał Maszenda i Krzysztof Wośkowiak z GOK Bielsk 59,63%.

Nagrodę specjalną otrzymała najlepsza para Ogniska TKKF „Kubuś” Piotr Watemborski i Szczepan Okonkowski. Uhonorowano również pary mieszane. Dla zwycięzców w tej kategorii był okolicznościowy tort, a dla pozostałych mikstów – kuferki od OSM Sierpc. Specjalną statuetkę otrzymał najstarszy zawodnik Leszek Dzieńkowski z Płocka.

Dla wszystkich zawodników był chleb z domowym smalcem i kiszonym ogórkiem od firmy Stelmański Smalec Sierpc oraz zupa chłopska z Zajazdu Kasztelan.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone