Zamknij
REKLAMA

Wyróżnienie dla sierpeckiej skarbówki

12:21, 23.02.2021 | opr. red.
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Urząd Skarbowy w Sierpcu znalazł się wśród wyróżnionych tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

 

Konkurs został organizowany po raz osiemnasty przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Po raz pierwszy przedsiębiorcy za pomocą elektronicznych ankiet wybierali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce. Oceniali jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Wyróżniono 64 urzędy skarbowe, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu. Wśród wyróżnionych znalazł się także Urząd Skarbowy w Sierpcu.

Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński, gratulując laureatom, podkreślił rolę pracowników urzędów skarbowych w budowaniu wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej.

 

Podziękowania Naczelnika Urzędu Skarbowego w Sierpcu

Składam Państwu serdeczne podziękowania za wysoką ocenę wystawioną pracownikom Urzędu Skarbowego w Sierpcu, dzięki której uzyskaliśmy tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy".

Wypracowane wysokie standardy obsługi klienta, opieramy na przyjaznych relacjach i wzajemnej współpracy, życzliwości oraz profesjonalizmie. To pozwala w budowaniu pozytywnego wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej. Dziękujemy Państwu za wyróżnienie trudu naszej pracy.

Tak wysoka ocena motywuje do dalszego doskonalenia poziomu obsługi i podejmowania działań, które ułatwią Państwu kontakt z administracją skarbową.

Życzliwość i wyrozumiałość pozytywnie wpływa na załatwienie spraw w urzędzie. Podnosi poziom satysfakcji i zadowolenia dla obu stron, zwłaszcza obecnie w ciężkich czasach pandemii. Każda ocena naszej pracy jest impulsem do kolejnych zmian na lepsze.

Bardzo dziękuję Państwu i deklaruję dalsze działania na rzecz doskonalenia świadczonych usług.

Naczelnik

Urzędu Skarbowego w Sierpcu

Monika Jarzębska

 

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%