Zamknij
REKLAMA

Egzaminy dyplomowe na kierunkach inżynierskich w PUZ w Ciechanowie

11:30, 13.06.2020 | IP
Skomentuj
REKLAMA

Ukończenie studiów inżynierskich w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, trwających 3,5 roku (7 semestrów) następuje po złożeniu pracy dyplomowej inżynierskiej i zdaniu egzaminu dyplomowego.

Studenci czterech kierunków technicznych Wydziału Inżynierii i Ekonomii i jednego kierunku Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie przystępują do egzaminu dyplomowego, przy zachowaniu wymogów bezpieczeństwa wynikających z przepisów wewnętrznych i powszechnie obowiązujących, związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Egzamin dyplomowy zdawany przed Komisją obejmuje: prezentację pracy dyplomowej, dyskusję nad pracą, sprawdzenie poziomu wiedzy z zakresu kierunku kształcenia

O ustalonej wcześniej godzinie, student przybywa przed budynek Uczelni, skąd jest zapraszany do sali, w której zgodnie z procedurą przeprowadzony jest egzamin dyplomowy (obrona). Po obronie student opuszcza Uczelnię.

W trybie indywidualnym, po kilka osób dziennie, obrony w  Uczelni zaczęły się pod koniec maja i trwać będą przez cały czerwiec. W dniu 4 czerwca 2020 roku, kilku studentów kierunku Rolnictwa uzyskało tytuł inżyniera. Parę dni wcześniej tytuł inżyniera uzyskało kilku studentów z kierunku Elektronika i Telekomunikacja, Mechanika i Budowa Maszyn oraz kierunku Informatyka. Studenci z kierunku Inżynieria Środowiska czekają na swoje terminy.

Ukończenie studiów w okresie pandemii, potwierdzone pomyślnie zdanym egzaminem dyplomowym, wymagało wzmożonej pracy i samodyscypliny.

Więcej https://puzim.edu.pl/8-aktualnosci/1653-egzaminy-dyplomowe-obrony-na-kierunkach-in%C5%BCynierskich-w-puz-w-ciechanowie

(IP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz