Zamknij
REKLAMA

Egzaminy dyplomowe na kierunkach inżynierskich w PUZ w Ciechanowie

11:30, 13.06.2020 | IP
Skomentuj
REKLAMA

Ukończenie studiów inżynierskich w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, trwających 3,5 roku (7 semestrów) następuje po złożeniu pracy dyplomowej inżynierskiej i zdaniu egzaminu dyplomowego.

Studenci czterech kierunków technicznych Wydziału Inżynierii i Ekonomii i jednego kierunku Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie przystępują do egzaminu dyplomowego, przy zachowaniu wymogów bezpieczeństwa wynikających z przepisów wewnętrznych i powszechnie obowiązujących, związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Egzamin dyplomowy zdawany przed Komisją obejmuje: prezentację pracy dyplomowej, dyskusję nad pracą, sprawdzenie poziomu wiedzy z zakresu kierunku kształcenia

O ustalonej wcześniej godzinie, student przybywa przed budynek Uczelni, skąd jest zapraszany do sali, w której zgodnie z procedurą przeprowadzony jest egzamin dyplomowy (obrona). Po obronie student opuszcza Uczelnię.

W trybie indywidualnym, po kilka osób dziennie, obrony w  Uczelni zaczęły się pod koniec maja i trwać będą przez cały czerwiec. W dniu 4 czerwca 2020 roku, kilku studentów kierunku Rolnictwa uzyskało tytuł inżyniera. Parę dni wcześniej tytuł inżyniera uzyskało kilku studentów z kierunku Elektronika i Telekomunikacja, Mechanika i Budowa Maszyn oraz kierunku Informatyka. Studenci z kierunku Inżynieria Środowiska czekają na swoje terminy.

Ukończenie studiów w okresie pandemii, potwierdzone pomyślnie zdanym egzaminem dyplomowym, wymagało wzmożonej pracy i samodyscypliny.

Więcej https://puzim.edu.pl/8-aktualnosci/1653-egzaminy-dyplomowe-obrony-na-kierunkach-in%C5%BCynierskich-w-puz-w-ciechanowie

(IP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz