Zamknij
REKLAMA

Kariera muzyczna dla każdego. W stolicy działa jedyny taki startup w Europie

21:26, 21.01.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Od teraz marzenia o występowaniu na wielkiej scenie mogą się spełnić. Inkubator artystyczny Delphy Records to nowatorski na skalę europejską startup, który pomoże każdemu, kto pragnie spróbować swoich sił na prawdziwym rynku muzycznym.

 

– Sukces w branży muzycznej jest w zasięgu każdego. Wystarczy wiedzieć, jak dobrze wystartować, współpracować  z odpowiednimi ludźmi, a potem iść za ciosem i nie rezygnować z marzeń – mówi Rafał Konieczny, twórca działającego od 2014 roku startupu Delphy Records, w ramach którego powstało już ponad 300 unikalnych projektów muzycznych.

 

Z wytwórnią współpracowali m.in. Jagoda Judzińska z Top Model TVN, Katarzyna Góras, Stasiek Kukulski i Gabrysia Borys z Voice of Poland, znana Instagramerka Izabela Zabielska czy Alicja Rega, która reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Junior w 2017 roku.

 

Każdy projekt to piosenka autorska, którą pomagają stworzyć zrzeszeni w inkubatorze muzycy (producenci muzyczni, tekściarze, realizatorzy) na indywidualne zamówienie klienta – każdego, kto ma ochotę wejść na rynek muzyczny. We współpracę zaangażowani są także menadżerowie muzyczni i specjaliści od marketingu muzycznego, którzy uświadamiają, na czym polega promocja muzyki w sieci i poza nią.

Współpraca z Delphy Records trwa około 2 - 3 miesięcy i rozpoczyna się od kreatywnej Sesji Songwriterskiej. Udział w niej biorą producent muzyczny, songwriter oraz wydawca, którzy pokazują, jak stworzyć dobry tekst piosenki i chwytliwą melodię oraz jak przygotować się do promocji utworu. Następnie wspólnie z trenerem wokalnym odbywają się ćwiczenia z poprawnej interpretacji, stworzonej podczas Sesji Songwriterskiej piosenki. Na ostatnim etapie współpracy, po nagraniu wokalu w studiu nagraniowym, planowana jest strategia promocji muzycznej, tworzona jest okładka utworu oraz artykuł prasowy, finalnie piosenka zostaje wydana na Spotify, Tidal i innych platformach cyfrowych.

 

– W Polsce jest wiele osób, które marzą o karierze muzycznej, ale nie mają pojęcia, jak się za nią zabrać. Jesteśmy jedyną wytwórnią muzyczną o charakterze inkubatora, która pomaga odnaleźć własne „muzyczne ja” w duszy każdego człowieka – mówi Natalia Zalewska, A&R Manager Delphy Records. – Umiejętność śpiewania nie jest jedynym determinantem osiągania sukcesu w branży muzycznej. Popularne zdanie: „dobra muzyka obroni się sama” zdezaktualizowało się 20 lat temu. Obecnie każdy wokalista musi traktować się jako marka, a swoją muzykę powinien dobrze „opakować”, aby ktokolwiek zechciał po nią sięgnąć – dodaje.

 

Aby współpracować z inkubatorem, należy przygotować się na inwestycję rzędu 4-5 tys. zł. (kwotę tę można spłacać w ratach). Nie trzeba mieć pomysłu na piosenkę, nie trzeba gotowego tekstu ani melodii, nie trzeba także być w Warszawie – zdecydowana większość pracy odbywa się online. Delphy Records jest niezależną wytwórnią muzyczną, która nie podpisuje wieloletnich kontraktów z klientami – wszystko odbywa się na podstawie umowy o dzieło.

 

– Naszą misją jest rozwijanie polskiej sceny muzycznej poprzez nasycanie jej nowymi artystami, mającymi prawdziwy zapał do wspólnej pracy nad swoją własną karierą – tłumaczy Rafał Konieczny – Sukces osiągną te osoby, które naprawdę tego chcą. Wierzymy, że każdy może tego dokonać i w inkubatorze Delphy Records wszyscy dostają na to szansę.

 

----

KONTAKT:

Natalia Zalewska (A&R Manager): +48 512 151 462; [email protected]

Rafał Konieczny (CEO): +48 507 462 426; [email protected]

 

www: www.delphy.pl | Facebook: www.facebook.com/delphyrecords | Instagram: www.instagram.com/delphyrecords | Playlista TOP 20 Delphy Records na Spotify: https://spoti.fi/2Qk3Fsh | Materiały graficzne: https://bit.ly/351Mgu8

 

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone