Zamknij
REKLAMA

Jagodowe osiedle w Sierpcu

08:41, 31.07.2019 | AM
Skomentuj

 

Marzenia o własnym domu mogą się spełnić. Właśnie powstaje nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Sierpcu. O inwestycji opowiada deweloper Paweł Sołdański.

Panie Pawle, zamierza pan w najbliższym czasie zacząć samodzielnie dość dużą inwestycję...

Firmę SOL - BET prowadzę już od ponad siedemnastu lat. Zajmujemy się przede wszystkim wykańczaniem budynków, termomodernizacją, remontami. Jako deweloper działam w spółce, pobudowaliśmy blok i domy w zabudowie szeregowej. Myślę, że przyszedł czas na zrobienie czegoś tylko na własne konto, a że doświadczenie już jest, to trzeba z niego korzystać.

 

Czy powstanie kolejny blok w Sierpcu?

Nie. Zapotrzebowanie jest nie tylko na mieszkania w bloku. Wiele osób chce mieszkać we własnym domu. Na ulicy Jagodowej - to nowa ulica, znajdująca się w pobliżu ul. Poziomkowej, w bok od ul. Konstytucji 3 Maja - zakupiłem działkę i zamierzam pobudować szesnaście domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

 

Czy w Sierpcu jest jeszcze zapotrzebowanie na mieszkania? Mówi się, że Sierpc jest miastem emerytów, że większość osób ucieka...

Z tym bym się nie zgodził. Buduje się u nas dużo, ale ciągle są osoby, które chcą mieć własne M. Z moich obserwacji wynika, że jest wiele rodzin, które kupują mieszkania i sprowadzają się do Sierpca.

 

Jak będą wyglądały nowe domy?

Z zewnątrz wszystkie jednakowe. Każdy dom będzie miał 140 metrów kwadratowych. Na parterze największym pomieszczeniem będzie salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras. Zaplanowaliśmy również łazienkę i garderobę. Na pierwszym piętrze znajdą się trzy sypialnie, łazienka i garderoba. Będzie też balkon. Oczywiście każdy dom będzie dysponował garażem.

 

Czy domy będą nadawać się od razu do zamieszkania?

Nie. Oddajemy je w stanie deweloperskim zamkniętym, tzn. wykonujemy stolarkę okienną, drzwiową, instalację elektryczną, sanitarną, gazową. Wewnątrz budynku kładziemy tynki i wylewamy posadzki. Resztę każdy musi wykonać we własnym zakresie i zgodnie z własnymi upodobaniami.

 

A jak będzie wyglądała elewacja?

Będzie to imitacja deski. Położymy tynk silikonowy. Chcę, aby domy wyglądały nie tylko estetycznie, ale też nowocześnie, żeby właściciele zapraszając gości, mogli z dumą pokazywać im nie tylko swój dom, ale też cały szeregowiec i jego otoczenie. Teren wokół domów będzie ogrodzony. Planujemy urządzić miejsca wspólnego wypoczynku, plac zabaw.

 

Kiedy zaczną się prace przy budowie?

Myślę, że jeszcze w tym roku. Planuję oddać inwestycję do listopada 2020 roku. 

 

Sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

SOL-BET Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Sołdański, Sierpc ul. Targowa 37 tel. 728 863 971

 

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz