Zamknij
REKLAMA

Nowa piekarnia w Sierpcu

13:25, 22.02.2019 | A.M
Skomentuj

 

(artykuł sponsorowany)
 

Piekarnia K. Zieliński otworzyła kolejny sklep w Sierpcu. Tym razem po gorące bułki, świeży chleb i pyszne ciasta blisko będą mieli mieszkańcy osiedla Witosa.

 

Piekarnia K. Zieliński istnieje na rynku wyrobów piekarniczo-cukierniczych od 29 lat. Główna siedziba firmy znajduje się w Żurominie. Od dwóch lat w Sierpcu działa sklep firmowy przy ulicy Wiosny Ludów (w pobliżu Parku Solidarności), gdzie można przyjść po gorące pieczywo, które jest wypiekane na miejscu, ciasta, ciasteczka, a także gotowe kanapki.

Po chleb i na kawę

W ostatni dzień stycznia tego roku otwarto kolejny sklep firmowy K. Zieliński. Wiele osób z zadowoleniem przyjęło wiadomość o lokalizacji.

- Fajnie, że otworzyli tu swój sklep. Lubię ich pieczywo, ale nie zawsze chciało mi się biegać do centrum. No i w końcu będzie gdzie iść na ciastko i kawę. Tego na Witosa nam brakowało – powiedziała jedna z klientek.

Nowy sklep jest przytulny. Dobrze ustawione lady, stoliki, przyjazne oświetlenie powodują, że chce się tam wchodzić i przebywać, a zapach świeżego chleba przypomina czasy dzieciństwa i pajdy gorącego chleba z masłem, serwowanego przez mamę.

Podczas otwarcia klientów częstowano pysznym ciastem i udzielano rabatu na zakupy. Specjalną niespodziankę przygotowano dla łasuchów. Do końca lutego w obu sklepach Piekarni K.Zieliński będzie można kupić ciasta z 15% rabatem.

 

Pieczemy z myślą o Tobie
W Piekarni K. Zieliński można kupić wiele rodzajów pieczywa: żytnie, mieszane. Jest m.in. chleb życia, owsiany, żytni na miodzie, orkiszowy i pieczywo żytnie razowe

- Stawiamy również na innowacyjność naszych produktów, bo choć chcemy być kojarzeni z tradycją, zależy nam również na słuchaniu potrzeb klientów i spełnianiu ich oczekiwań. Nie mrozimy ciasta! Stosujemy metodę odroczonego odpieku. Przygotowujemy ciasto w naszej Piekarni w Żurominie, później jest ono rozwożone do naszych sklepów i w nich wypieczone w ciągu 24 godzin, przez co pozostaje dłużej świeże i chrupiące. To nas różni od dyskontów – powiedzieli właściciele Piekarni.

Tych, którzy lubią słodkości, na pewno zainteresuje możliwość zamówienia tortów urodzinowych i okolicznościowych, można spróbować cynamonowych bułeczek, drożdżówek, pączków, czy ciast. Na spieszących się rano do pracy lub szkoły czekają kanapki.

- Nasze produkty charakteryzuje najwyższa dbałość o jakość produkowanego pieczywa, wyrabianego na naturalnym zakwasie, bez dodawania polepszaczy i sztucznych konserwantów. Stawiamy na doskonałą jakość i wyborny smak, po prostu pieczemy z myślą o Tobie – mówią właściciele Piekarni.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone