Zamknij
REKLAMA

Studniówka w LO

13:55, 28.01.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Zgodnie z tradycją studniówka w Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu odbyła się w szkole. Hala sportowa na jedną noc stała się salą balową. Szampańska zabawa trwała do białego rana.

 

Studniówka zaczęła się od poloneza. W strojach dominowała prostota i elegancja. Większość maturzystek wybrała czerń i granat, choć były i kreacje w pastelowych barwach, a także czerwonych. Każda z tancerek trzymała w dłoni jasnokremową różę.

W świecie dorosłych powitała maturzystów Ewa Jancewicz, dyrektor LO.

- To chyba pierwsza taka noc w życiu, kiedy uświadamiacie sobie, że nie jesteście już dziećmi. To poczucie, że już będziecie zmierzać się ze światem i ze swoimi marzeniami. Nie mogę wam obiecać, że będzie to łatwe, ale nie ma rzeczy niemożliwych. O marzenia trzeba walczyć. Mimo trudnych czasów, w jakich przyszło wam żyć, nie rezygnujcie z marzeń. (…) Dziś jest dzień zabawy. Mam nadzieję, że ten bal będzie dla was niezapomnianym przeżyciem i pozostanie na zawsze wspaniałym wspomnieniem młodości – powiedziała dyrektor.

Szampańskiej zabawy i powodzenia na egzaminie maturalnym życzyli starosta Mariusz Turalski i wicestarosta Jarosław Ocicki, w imieniu rodziców Iwona Olszewska i Paweł Chmielewski. Były też życzenia od młodszych kolegów.

Maturzyści podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom. A później przyszedł czas na radość tej jednej nocy. Na chwilę wszyscy zapomnieli o nauce, maturze i bawili się do białego rana.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone