Zamknij
REKLAMA

Pierwszy Festiwal „Dmuchańców” w Sierpcu!

23.28, 23.01.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 20.40, 27.01.2023
Skomentuj fot. Roboty i Spółka

 

W ostatni weekend stycznia Roboty i Spółka zapraszają na wyjątkowy event dla całej rodziny. Dmuchane konstrukcje i wirtualna rzeczywistość - to zapowiedź znakomitej, aktywnej zabawy, a co za tym idzie oderwania naszych pociech od smartfonów!

Impreza rekomendowana jest dla dzieci w wieku 5-15 lat. Festiwal odbędzie się w hali sportowej LO im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

 

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę dzieciaki będą mogły dać upust swoim emocjom od 11.00-19.00 i pod okiem swoich opiekunów świetnie się bawić.

Szeroki wybór ogromnych dmuchanych zabawek spełni z pewnością oczekiwania każdego żądnego zabawy malucha. Wśród nich: tor przeszkód „Gigant”, tor przeszkód „Robot”, „Słodki Dmuchaniec”, dmuchaniec „Zamek” i skocznia „Robota”.

Nie zabraknie także atrakcji technologicznych — dzięki goglom VR i specjalnej bieżni uczestnicy „udadzą się” w wybrane przez siebie miejsce… Wirtualna rzeczywistość angażuje zmysł wzroku i słuchu, dzięki czemu możliwe jest wejście do alternatywnego świata. Wędrówka po górach, brzegiem morza, a może lot śmigłowcem i to wszystko jednego dnia? Czemu nie! Do dyspozycji dzieci będzie najwyższej klasy sprzęt - Oculus Rift, HTC VIVE i PlayStation VR.

Na sali zabaw będzie można nabyć przekąski, napoje oraz pyszne hot-dogi.

Przed wejściem na Festiwal Dmuchańców konieczne jest zdjęcie obuwia lub jego zmiana.

Festiwal Dmuchańców odbędzie się 28 i 29 stycznia na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. majora Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Jedna godzina zabawy kosztuje 37 zł, zaś bilet na cały dzień - 57 zł. Za wejście opiekunów nie jest pobierana opłata.

Organizatorem wydarzenia jest firma Roboty i Spółka, która od kilkunastu lat organizuje dziecięce eventy i prowadzi dla najmłodszych zajęcia sportowe oraz edukacyjne, w szczególności z robotyki, chemii i fizyki. Firma dysponuje bogatą własną infrastrukturą i doświadczoną kadrą.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%