Zamknij
REKLAMA

Barwy wolontariatu

22.53, 03.01.2023 . Aktualizacja: 20.09, 12.01.2023
Skomentuj fot. SP nr 2 Sierpc
REKLAMA

 

 

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem w partnerstwie z powiatem płockim zorganizowała konkurs „Barwy wolontariatu” realizowany w ramach Programu Działaj Lokalnie — Myśl Globalnie. Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się sierpczanie.

 

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w sierpeckim skansenie. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach. W kategorii wolontariat indywidualny uhonorowano lokalnych liderów z powiatu sierpeckiego i płockiego. Laureatami konkursu z naszego regionu zostali Beata Karkusz, zgłoszona przez Annę Kobyłecką ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu oraz Daniel Domański, zgłoszony przez Joannę Janiszewską z Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Wyróżnienia przyznano Natalii Herman, Julii Lewandowskiej, Dominice Broniszewskiej, zgłoszonych przez Joannę Janiszewską z Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

W kategorii wolontariat grupowy tytuł laureatów otrzymali Szkolny Klub Wolontariatu „Jeden Drugiemu” działający w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu oraz Szkolny Klubu Wolontariatu działający przy Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%