Zamknij
REKLAMA

Flisakiem można nadal pojechać nad morze

00:10, 03.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Pociąg do Gdyni jeździ zgodnie z rozkładem. Plotki, że został wstrzymany w związku z robotami na torach w odcinku Płock — Sierpc nie potwierdziły się.

 

Wiele osób dzwoniło do redakcji z pytaniem o pociąg do Gdyni. Pojawiły się pogłoski, że został on zawieszony. Okazały się bezpodstawne. Pociąg nadal jeździ. Z Sierpca do Gdyni odjeżdża o 14.52.

Są natomiast utrudnienia na trasie do Płocka, spowodowane remontami. Rozpoczęła się bowiem wymiana toru na blisko jednokilometrowym odcinku linii kolejowej numer 33 na szlaku Płock — Trzepowo — Sierpc. Po zakończeniu robót pociągi pasażerskie pojadą szybciej, do osiemdziesięciu kilometrów na godzinę, obecnie jest to sześćdziesiąt kilometrów na godzinę. Do 20 sierpnia pasażerowie mogą korzystać z zastępczych połączeń autobusowych. 

Także na trasie Sierpc – Nasielsk od 1 lipca do 31 sierpnia, z uwagi na prace remontowo-naprawcze, jest wstrzymany ruch pociągów na całej linii. W zamian za odwołane pociągi zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Autobusy dojeżdżają na dworce kolejowe przed odjazdem pociągów lub szynobusów w dalszą trasę.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%