Zamknij
REKLAMA

Szkolenie Fundacji ORLEN w Płocku

18:23, 02.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Fundacja ORLEN w Płocku zaprosiła przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji samorządowych z terenu powiatu płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego na warsztat „Projektowanie i finansowanie działań”.

 

Szkolenie odbyło się w Płocku w Orlen Arenie. Poprowadzili je Sylwia Guz i Robert Kawałko z Polskiego Stowarzyszenia Fundraisungu. Podczas spotkania w przystępnej i ciekawej formule omówiono sposoby pisania wniosków i pozyskiwania funduszy na działania organizacji.

Dodatkowych informacji o programie Zdrowie dla Płocka, realizowanego przez Fundację ORLEN, udzielił koordynator programu Adam Kobryń. Fundacja ORLEN rozpoczęła właśnie nabór do kolejnej edycji programu. Inicjatywa skierowana jest do organizacji z Płocka oraz powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego. Jej celem jest promowanie profilaktyki zdrowotnej, poprzez m.in. zajęcia sportowe, spotkania z dietetykiem oraz szkolenia i warsztaty na temat zapobiegania chorobom. Budżet programu to 300 tys. złotych. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o darowiznę wysokości nawet 20 tys. złotych.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%