Zamknij
REKLAMA

Jak zrozumieć psa? Spotkanie z behawiorystą i trenerem Patrykiem Szajewskim

00:05, 05.01.2022 | opr. red.
Skomentuj fot. arch. prywatne
REKLAMA

 

 

Do Zespołu Miejskich Przedszkoli w Sierpcu zawitali niezwykli goście — przewodnicy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Dizel, Frania, Nugat, Wytęskniona Lala, Oushou i Anshi to psy na medal, które z radością zaprezentowały swoje umiejętności.

 

Owczarek niemiecki Dizel z hodowli Sheperdo, berneński pies pasterski Frania z hodowli Królewskie Ranczo, Nugat „Bene VOBIS”, nowofundland Wytęskniona Lala (zwana na co dzień Wegą) z hodowli Juljanówka oraz akity Oushou i Anshi z hodowli Kouun O Motarasu Inu Kennel okazały się bardzo towarzyskie. Z zapałem i radością zapoznawały się z dziećmi. Frajdą dla przedszkolaków było to, że mogły same wydawać polecenia, a psy z zapałem wykonywały powierzone im zadania. Spotkanie pozwoliło dzieciom otworzyć się na nowe doświadczenia w kontakcie ze zwierzęciem oraz zrozumieć, jak ważna dla psa i jego właściciela jest poprawna relacja.

Zajęcia odbywały się pod czujnym okiem Patryka Szajewskiego — trenera, behawiorysty, właściciela profesjonalnej tresury psów „Królewskie Ranczo". Towarzyszyli mu przewodnicy psów Aneta Kaczyńska — Dizela, Karina i Marcin Miaśkiewicz — Oushou i Anshi oraz Adam Kurta — Frani. Patryk Szajewski opowiedział, jak wygląda praca z czworonogami. Dzieci zadawały mnóstwo pytań.

— Z przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia dyrekcji i pracowników placówki. Nie ukrywam, iż ogromnie mnie, jako trenera, cieszy fakt, że już od najmłodszych lat stawiamy na świadomość i edukowanie młodego pokolenia, jak traktować psy, jak żyć z nimi, jak się wobec nich zachowywać… — powiedział trener Patryk Szajewski.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Aneta Aneta

0 0

Dziękujemy 🐾 22:52, 08.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%