Zamknij
REKLAMA

Uroczystość w Komendzie Policji w Sierpcu

00:27, 17.12.2021 | opr. red.
Skomentuj fot. KPP Sierpc
REKLAMA

 

W piątek, 10 grudnia, w sali konferencyjnej sierpeckiej komendy odbyło się uroczyste spotkanie z okazji mianowania na stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego policji w Sierpcu nadkom. Marcina Ostrowskiego.

 

W uroczystości uczestniczyli starosta sierpecki Andrzej Cześnik, przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński, burmistrz miasta Sierpca Jarosław Perzyński, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Długokęcki, wójtowie, prezes Sądu Rejonowego w Sierpcu Ewa Jarzyńska, ksiądz Dariusz Multon, zastępca prokuratora rejonowego Arkadiusz Mielnikiewicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej Marcin Strześniewski, komendant Straży Miejskiej Jarosław Krydziński.

Komendant powiatowy policji w Sierpcu mł. insp. Jarosław Ciarka w obecności kadry kierowniczej wręczył nadkom. Marcinowi Ostrowskiemu rozkaz o mianowaniu na stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego policji w Sierpcu. Następnie wszyscy goście zebrali się na parkingu w celu poświęcenia nowych aut. Zakup służbowych pojazdów był możliwy dzięki współpracy władz samorządowych oraz policji.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%