Zamknij

Sierpeccy policjanci zlikwidowali plantację marihuany

18:03, 08.06.2021 Aktualizacja: 17:54, 10.06.2021
Skomentuj fot. KPP Sierpc fot. KPP Sierpc

 

 

Sierpeccy kryminalni zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli około 4 kilogramów suszu roślinnego w postaci marihuany oraz sadzonki konopi.

 

Policjanci z sierpeckiego wydziału kryminalnego namierzyli mężczyznę, który na swojej posesji miał posiadać plantację konopi oraz duże ilości narkotyków. Ich informacje potwierdziły się. Podczas przeszukania jednego z domów na terenie sąsiedniego powiatu funkcjonariusze zabezpieczyli około 4 kilogramów marihuany popakowanej w foliowe torebki. Dodatkowo znaleźli i zabezpieczyli 95 sztuk sadzonek w różnej fazie wzrostu i 56 pojemników z wysadzonymi nasionami konopi.

Na posesji był też alkohol bez polskich znaków akcyzy oraz aparatura służąca do jego produkcji.

Właściciel nieruchomości został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

— Dzięki dobrej pracy policjantów i prokuratorów zebrany został materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów dotyczących posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Dzięki skutecznej akcji sierpeckich policjantów znaczne ilości narkotyków nie trafią do sprzedaży — poinformował oficer prasowy KPP Sierpc asp. Krzysztof Dobrzeniecki.

 

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

KloosKloos

0 0

Ciekawe ile ukradli

14:50, 11.06.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Monika.Monika.

0 1

Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26

12:24, 16.06.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekstrasierpc.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%