Zamknij
REKLAMA

11 placówek z pow. sierpeckiego zaangażowało się w akcję WielkaMoc Pomagania

01:53, 05.04.2021 | opr, red.
Skomentuj fot. LO Sierpc
REKLAMA

 

 

Jedenaście placówek z powiatu sierpeckiego zaangażowało się w akcję WielkaMoc Pomagania organizowaną przez kucharza z Teatru Dramatycznego w Płocku.

 

Adam Wiśniewski postanowił przygotować śniadanie wielkanocne dla bezdomnych osób.

– Dowiedzieliśmy się o pięknej inicjatywie pana Adama dzięki apelowi jego koleżanki z teatru, aktorki pani Sylwii Krawiec. Postanowiliśmy zareagować na jej prośbę i mimo trudnej sytuacji epidemicznej udało nam się zebrać dużą ilość artykułów spożywczych – powiedzieli wolontariusze z LO im. mjra Henryka Sucharskiego.

Do zbiórki żywności włączyli się Paweł Kozakowski – Wypożyczalnia Samochodów „Bako-Auto” w Sierpcu, uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Sudragach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu, Szkoły Podstawowej w Rościszewie, Szkoły Podstawowej w Łukomiu, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu, Liceum Ogólnokształcącego im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu, Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu oraz właściciel Sklepu Spożywczego w Sudragach Tadeusz Mirzejewski i jego klienci.

Zebrane produkty dostarczono do Teatru Dramatycznego w Płocku, gdzie przygotowano, a później rozdano paczki dla potrzebujących.

(opr, red. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%