Zamknij
REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań w wigilijny wieczór

09:37, 31.12.2020 | opr. red., informacja prasowa i fot. KPP Sierpc
Skomentuj
REKLAMA

W wigilijny wieczór policjanci sierpeckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z płockich oddziałów prewencji brali udział w poszukiwaniach 74-letniego mężczyzny, który w południe wyszedł z domu w m. Obręb (gmina Mochowo) i udał się w nieznanym kierunku. Ze zgłoszenia wynikało, iż zaginiony choruje i ma problemy z pamięcią.

 

W wigilijny wieczór policjanci z sierpeckiej komendy ok. godz. 16:00 otrzymali zgłoszenie o zaginionym mieszkańcu miejscowości Obręb. W południe wyszedł z domu bez wiedzy żony. Kobieta, zgłaszając zaginięcie 74-letniego męża, poinformowała o jego chorobie i problemach z pamięcią.

Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu ogłosił alarm, by skierować większą liczbę funkcjonariuszy do działań poszukiwawczych.

Na miejscu oprócz policjantów sierpeckiej komendy w działaniach poszukiwawczych wzięli udział druhowie z okolicznych OSP oraz policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, którzy dokładnie sprawdzali przyległe tereny leśne do m. Obręb i Mochowo. Działaniami poszukiwawczymi na miejscu kierował Naczelnik WK KPP Sierpc.

Udało się ustalić, iż mężczyzna mógł udać się do Płocka, gdzie wcześniej mieszkał. Ok. godz.19:30 został odnaleziony cały i zdrowy w Płocku.

(opr. red., informacja prasowa i fot. KPP Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA