Zamknij
REKLAMA

Pijany traktorzysta uderzył w słup telefoniczny. Na policję czekał z piwem w dłoni

05:18, 09.11.2020 | opr. red.
Skomentuj fot. KPP Sierpc
REKLAMA

 

 

Był nietrzeźwy, jechał ciągnikiem bez uprawnień i poszukiwała go policja. Uderzył w słup linii telekomunikacyjnej, na dodatek znieważył policjantów i uszkodził wyposażenie radiowozu. To tylko niektóre z „wyczynów” 24-latka z powiatu sierpeckiego.

 

We wtorek, 3 listopada 2020 r., po godzinie 15.00 doszło do zdarzenia na drodze krajowej nr 10 w Jeżewie (gmina Zawidz). Ciągnik rolniczy uderzył w słup. Została zerwana linia telefoniczna. Przewody wisiały nisko nad jezdnią, uniemożliwiając przejazd innym pojazdom. Na miejsce przybyli strażacy z OSP Zawidz oraz policja. W chwili przyjazdu policjantów ciągnik nadal był uruchomiony, pracował w nim napęd, a koła kręciły się. W kabinie ciągnika siedział 24-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego i… pił piwo. Mężczyznę zatrzymano. Był agresywny, znieważał funkcjonariuszy, a po osadzeniu w radiowozie uszkodził jego wewnętrzne elementy.

– Mężczyzna nie chciał powiedzieć, jak się nazywa i poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Po ustaleniu tożsamości kierującego okazało się, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów mechanicznych oraz jest poszukiwany. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego – poinformował rzecznik sierpeckiej policji.

Dwudziestoczterolatek odpowie teraz przed sądem m.in. za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej podejmujących interwencję policjantów, a także za uszkodzenie mienia i kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości pomimo posiadanego zakazu kierowania.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ErykEryk

0 0

Chory? 15:50, 19.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA