Mazur przegrywa w Białej Podlaskiej

20:49, 18.10.2020

W trzeciej kolejce rozgrywek I ligi piłki ręcznej MKS Mazur Sierpc zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z drużyną KS AZS-AWF Biała Podlaska. W składzie sierpeckiej drużyny zagrało aż jedenastu juniorów.

Tylko do piątej minuty udało się utrzymać równorzędną walkę. Był nawet moment, że Mazur prowadził 2:0, a później zaczęły się już schody. I chociaż sierpeckiej młodzieży nie brakowało chęci walki, to jednak akademicy byli zdecydowanie lepsi. Po pierwszej połowie prowadzili 18:6. W drugiej obraz gry nie uległ zmianie. Ostatecznie Mazur przegrał 23:38. Debiut w drużynie seniorów zaliczyło pięciu naszych zawodników. Bramki dla sierpczan zdobywali Adam Laskowski – 6, Piotr Chmielewicz – 6, Hubert Rutkowski – 4, Kamil Mroczkowski – 3, Jan Maciejewski i Sylwester Lisicki – po 2.

W czwartej rundzie Mazur pauzował. Obecnie zajmuje szóstą pozycję z dorobkiem 6 punktów. Kolejny mecz sierpczanie rozegrają na własnym parkiecie z Anilaną Łódź.