Zamknij
REKLAMA

Wypadek auta ciężarowego przewożącego trzodę chlewną

09.27, 05.09.2020 opr. red. IP i fot. OSP Zawidz, OSP Szczutowo
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj przed południem (4.09.2020) doszło do wypadku auta ciężarowego. Samochód przewoził trzodę chlewną - prawie 200 sztuk.

W wyniku wypadku, do którego doszło około godziny 11 na DW 560 w miejscowości Jaźwiny (gm. Szczutowo), ciężarówka znalazła się poza jezdnią. Samochód leżał na boku, a przednia szyba była potłuczona. Kierowca doznał niegroźnych obrażeń. Część trzody nie przeżyła. Pozostałe sztuki zabezpieczono, umieszczając w ustawionej zagrodzie. Nie było to łatwym zadaniem, ponieważ część zwierząt zostało uwięzionych w naczepie. Wydostano je z pomocą ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Akcję utrudniała panująca aura - przez wiele godzin padał obficie deszcz.

Służby ratownicze pracowały do późnych godzin wieczornych, aby usunąć skutki zdarzenia. Jego okoliczności będą wyjaśniane przez Policję. W akcji ratowniczej uczestniczyły: OSP Zawidz, OSP Szczutowo, OSP Gójsk, Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Sierpca, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja z KPP Sierpc. Ruch odbywał się wahadłowo, a na czas wyciągania auta z rowu drogę zamknięto.

 

(opr. red. IP i fot. OSP Zawidz, OSP Szczutowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Mieszkaniec Mieszkaniec

0 0

Nie Jaźwiny tylko Dąbkowa Parowa ;) wiem gdzie mieszkam pozdrawiam 03:00, 09.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%