Rozstrzygnięto XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny, którego celem było promowanie troski o środowisko, właściwej segregacji odpadów oraz odzysku surowców wtórnych.
W konkursie wzięli udział uczniowie szkół z powiatu sierpeckiego. W składzie komisji konkursowej byli Przemysław Burzyński, Aldona Kowalska oraz Alina Stępczyńska.
W kategorii makulatura pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Gozdowie. Drugą lokatę wywalczyła I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu, a trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Lelicach.
W rywalizacji w kategorii tworzywa sztuczne zwyciężyła I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu. Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Gozdowie, natomiast trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu.
W kategorii baterie pierwsze miejsce ponownie zajęła Szkoła Podstawowa w Gozdowie. Drugie miejsce przypadło I Prywatnej Szkole Podstawowej w Sierpcu, a trzecie Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz