Zamknij
REKLAMA

Studniówka uczniów ZSCKR w Studzieńcu

21:37, 23.01.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Na tę chwilę czekali cztery lata. Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu w tym roku jako pierwsi w powiecie sierpeckim bawili się na studniówce.


 

Od wielu lat na sto dni przed egzaminem maturalnym w szkołach średnich odbywają się studniówki. W ZSCKR na balu pojawiło się blisko pięćdziesiąt par, uczniów ostatnich klas technikum i osoby im towarzyszące. Byli też nauczyciele i rodzice. Studniówka rozpoczęła się od poloneza. Dziewczęta z czerwonymi różami w wieczorowych kreacjach, chłopcy w garniturach i smokingach, z pewną tremą wkraczali do sali balowej.

Oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor Elżbieta Butajło.

- Nas, dorosłych – nauczycieli i rodziców - rozpiera duma. Jesteśmy świadkami waszego rozwoju, rozwinięcia skrzydeł, a to oznacza, że gotowi jesteście wyfrunąć za chwilę ze szkolnego i rodzinnego gniazda – powiedziała dyrektor.

W imieniu uczniów nauczycielom podziękowali Magdalena Rutecka i Paweł Grotkowski, a w imieniu rodziców Agata Popis.

- Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy – taka jest kolej rzeczy, taki jest porządek. Fragment naszej drogi życiowej, związanej z tą szkołą, powoli dobiega końca. Chcemy, by były to miłe wspomnienia. Dzisiejszy wieczór będzie niewątpliwie jednym z nich – mówiła Magdalena Rutecka.

Wzniesiono toast za pomyślność na egzaminie dojrzałości i dobre dorosłe życie. A później przyszedł czas na zabawę do białego rana.


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone