Zamknij
REKLAMA

Uroczyste objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji

09:51, 24.11.2019 | IP i fot. KPP Sierpc/ opr. red.
Skomentuj
REKLAMA

W piątek, 22 listopada 2019 roku podinsp. Jarosław Ciarka, pełniący od 13 września bieżącego roku obowiązki komendanta sierpeckiej jednostki Policji, otrzymał rozkaz o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu.

Rozkaz, w obecności przedstawicieli samorządu powiatu sierpeckiego, przedstawicieli służb mundurowych i wymiaru sprawiedliwości, kapelana oraz policjantów i pracowników cywilnych sierpeckiej komendy, wręczył osobiście Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk. Zgodnie z policyjnym ceremoniałem w trakcie uroczystości podinsp. Jarosław Ciarka po raz pierwszy przywitał się ze sztandarem sierpeckiej jednostki.

     Uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta odbyła się w godzinach przedpołudniowych w sali konferencyjnej komendy.

     Rozpoczynając spotkanie, dowódca uroczystości kom. Piotr Kalkowski złożył meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji z siedzibą w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniewowi Mikołajczykowi.

     Po powitaniu zebranych gości przyszedł czas na główny punkt uroczystości, podczas którego nastąpiło odczytanie rozkazu personalnego o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu podinsp. Jarosława Ciarki. Chwilę później nowy szef sierpeckich policjantów po raz pierwszy przywitał się ze sztandarem komendy, a następnie złożył meldunek o objęciu stanowiska komendanta  Komendantowi Wojewódzkiemu Policji z siedzibą w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniewowi Mikołajczykowi i otrzymał rozkaz personalny.

 Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu akcentując bogate doświadczenie i nienaganną służbę nowego komendanta, wyraził przekonanie o trafnym wyborze jego osoby na to stanowisko.

     Przemawiający kolejno zaproszeni goście nie szczędzili ciepłych słów, wyrażając nadzieję na owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności i życząc sukcesów zawodowych na nowym stanowisku.

    Podinsp. Jarosław Ciarka podziękował  Komendantowi Wojewódzkiemu Policji z siedzibą w Radomiu za powołanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu, natomiast sierpeckim policjantom oraz przedstawicielom samorządu powiatu sierpeckiego podziękował za dotychczasowe zaangażowanie i wkład  w zapewnienie bezpieczeństwa lokalnej społeczności, jednocześnie deklarując ze swojej strony otwartość na dalszą aktywną współpracę, ukierunkowaną na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sierpeckiego.

Więcej zdjęć dostępnych tutaj (kliknij)

(IP i fot. KPP Sierpc/ opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SuperSuper

0 1

Gratuluje !!! 17:58, 26.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA